newspaper


BIAŁE i CZARNE jest wydawcą dwóch, ukazujących się jako kwartalniki, magazynów informacyjno-reklamowych skierowanych do czytelników: Łodzi, Pabianic i Zgierza oraz powiatów: łódzkiego-wschodniego, pabianickiego i zgierskiego. Łącząc w jedną całość wydanie poligraficzne i internetowe tworzą (samodzielne w swej istocie) multimedialne platformy skutecznie przekazujące zainteresowanym informacje o ofercie dwóch branż: weselnej i funeralnej – dla szeroko rozumianej aglomeracji łódzkiej.

Slub1


Marsz Weselny 

kwartalnik ślubny i weselny

Zorganizowanie ślubu i wesela wymaga nie tylko czasu i pieniędzy, ale również wiedzy i doświadczenia – a te mają fachowcy, którzy zajmują się tym zawodowo. Dziś oczekiwania państwa młodych i rodziny mocno odbiegają od imprez, które były standardem jeszcze kilka lat temu. Platforma informacyjno-reklamowa Marsz Weselny chce przedstawiać oferty firm i osób z Łodzi i okolic, które zapewniają szeroki wachlarz w pełni profesjonalnych usług i produktów. Ponadto czytelnicy znajdą na jego łamach i stronach portalu: informacje i poradniki, oceny i rekomendacje, będą mogli skomentować zarówno materiały jak i opisywane firmy.


znicz


Marsz Żałobny

kwartalnik funeralny

To pierwsze w Polsce czasopismo, które przekazuje czytelnikom kompleksowe informacje jakie mogą być przydatne do godnego przeprowadzenia ceremonii pochówku i późniejszej dbałości o pamięć o zmarłym. Śmierć bliskiej osoby – zwłaszcza gdy przychodzi niespodzianie – stawia przed rodziną szereg wyzwań, co do rozwiązania których rzadko kto ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę.
Platforma informacyjno-reklamowa Marsz Żałobny,  to przydatne informacje i oferty najbardziej renomowanych firm nie tylko funeralnych z terenu obejmującego: Łódź, Pabianice i Zgierz oraz ich okolice (powiaty: łódzki-wschodni, pabianicki i zgierski). Z pomocą pisma o wiele łatwiej będzie sprawnie zorganizować i samą ceremonię i wszystkie sprawy z nią związane, zapewnić odpowiednią opiekę i dbałość o miejsce pochówku – jeśli okoliczności nie pozwalają na to rodzinie. Marsz Żałobny to pierwszy tytuł, który zawiera kompendium informacji o usługach branży funeralnej, skierowany do odbiorcy tych usług.

Oprócz treści powiązanej z samą ceremonią, nie mniej ważną częścią kwartalnika i portalu jest oferta usług i produktów związanych z tak ważną w polskiej tradycji kwestią, jak dbałość o pamięć o tych, którzy odeszli.