Ślub i wesele w Łodzi, Pabianicach i Zgierzu


Kwartalnik ślub wesele Łódź Pabianice Zgierz

Kwartalnik Marsz Weselny został zaplanowany jako multimedialna platforma informacyjno-reklamowa zbierająca w jednym miejscu informacje, które – co prawda – są dostępne (przede wszystkim w Internecie), ale nigdy, lub prawie nigdy, w jednym miejscu. Kwartalny cykl wydawniczy (zarówno dla wydania poligraficznego jak i dla internetowego) zapewni, że będą w nim tylko aktualne oferty, dane kontaktowe, treści informacyjne i ogłoszeniowe.

Wydanie internetowe umożliwia ocenę, komentowanie i rekomendowanie tematów i firm omawianych na łamach kwartalnika. Korzystając z ocen Czytelników łatwiej będzie wybrać: w którym salonie są najpiękniejsze suknie ślubne dla panny młodej i garnitury ślubne dla pana młodego, który jubiler dostarczy pierścionek zaręczynowy i obrączki ślubne – niedrogie, ale ładne,  gdzie i przy czyjej pomocy zorganizować: wieczór kawalerski lub panieński a potem ślub, wesele (restauracje, sale weselne, catering na ślub i wesele), poprawiny, jaki zespół muzyczny wybrać by wesele było udane, a może grać ma DJ, kto ma zrobić zdjęcia ślubne, nakręcić film ze ślubu i wesela. Jakie atrakcje weselne wprawią w zachwyt gości. Jednym słowem – chcemy, by w jednym miejscu Czytelnik znalazł wszystko, co będzie mu potrzebne.

Pierwszy numer wydania poligraficznego przewidywany jest na II kwartał przyszłego roku. Obecnie trwają końcowe prace redakcyjne i projektowe.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z szeroko rozumianej branży ślubnej i weselnej, których terenem działalności jest: Łódź, Pabianice lub Zgierz i ich okolice.

Do czasu ukazania się pierwszego wydania poligraficznego: artykuły sponsorowane, reklamy i ogłoszenia firm, które podejmą współpracę z wydawnictwem – będą publikowane bezpłatnie w internetowej wersji kwartalnika.

Już dziś, strona przyciąga uwagę kilkudziesięciu unikalnych użytkowników dziennie. Wraz z kolejno udostępnianymi artykułami i materiałami liczba ta będzie z pewnością wzrastać.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *