Czas dla urody.


Marzeniem jest by piękna i zdrowa cera – którą lekko tylko podkreśla ślubny i weselny makijaż – była osiągalna po jednorazowym zastosowaniu „cudownego” kremu i by panna młoda zachwycała wszystkich rozświetloną twarzą pod niebanalną, perfekcyjną fryzurą, które podkreśli najwspanialsza suknia ślubna. Jednak, jak zawsze w życiu, nie jest to takie proste.

Nie znaczy to, że należy złożyć broń i powiedzieć sobie – nikt nie jest doskonały. Dzisiejsza kosmetyka i kosmetologia mogą skutecznie wspomóc starania, by makijaż był jedynie podkreśleniem urody a nie sposobem na ukrycie wad.

Jednak trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że aby nauka i wiedza pokazały co potrafią potrzebny jest czas. W przypadkach niektórych niedoskonałości i zaniedbań konieczne jest kilkukrotne powtarzanie zabiegów, w innych zastosowanie kilku ich rodzajów, by efekt spełnił oczekiwania panny młodej. Jednym słowem, trzeba do kalendarza przygotowań do ślubu wprowadzić pozycję: Salon Wizażu i to na co najmniej pół roku przed datą uroczystości.

Sylwia Pniewska, łódzka kosmetolog i wizażystka, która jak sama o sobie mówi: pomaga kobietom, aby ich piękno nie kończyło się na makijażu i nie było chwilowe, znakomicie umie wykorzystać w swym studio działającym w Łodzi przy ulicy Radwańskiej 27, wiedzę zdobytą na łódzkim Uniwersytecie Medycznym.

Jako dyplomowany kosmetolog potrafi zdiagnozować przyczyny i znaleźć sposoby, by uroda zajaśniała pełnym blaskiem.

Sylwia Pniewska kosmetolog

By osiągnąć zamierzony efekt, trzeba zacząć od odpowiedniego przygotowania. Dopiero po starannym odbyciu cyklu zabiegów można przystąpić do planowania ślubnego makijażu i wizażu.

 

 

Opieka do dnia ślubu

Jeśli przyszła panna młoda zdecyduje się na współpracę, to zostanie fachowo poprowadzona przez wszystkie etapy potrzebne do stworzenia ślubnego i weselnego wizerunku. Makijaż, fryzura i sylwetka – wszystkie elementy kształtujące ten wizerunek, zostaną zrealizowane profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

 

 

 

 


Sylwia Pniewska – kosmetolog i wizażystka

Łódź, ul. Radwańska 27

telefon: 509 923 905

godziny pracy: 10.00 – 18.00

Skorzystaj z rabatu

 

 

Stylizacje i make-up – Sylwia Pniewska

 


 

Więcej na stronie Facebook’a prowadzonej przez Sylwię Pniewską:

facebook.com/pg/sylwiapniewska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *