Pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne z najwyższej półki – A&A Dom Jubilerski 1


Biżuteria ślubna na pokolenia

Dom Jubilerski A&A oferuje szeroką i nieszablonową ofertę biżuterii ślubnej, w skład której wchodzą pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne oraz wszelka inna biżuteria ślubna. Nasz doświadczony personel służy fachową poradą oraz pomocą w doborze zaręczynowego pierścionka jak również obrączek ślubnych. W ramach ich zakupu istnieje możliwość dopasowania rozmiaru. Oferujemy pierścionki klasyczne z brylantem jak również z innymi kamieniami szlachetnymi między innymi: szmaragdem, szafirem, rubinem, tanzanitem, akwamarynem, cytrynem, topazem, kwarcem i ametystem. Dla tych, którzy doceniają wyrafinowane rękodzieło i pragną wyrazić swą miłość w nietypowy i niepowtarzalny sposób polecamy pierścionki i obrączki ręcznie wykonane przez naszych jubilerów. Jest to biżuteria unikatowa, całkowicie niepowtarzalna, która stanie się wyrazem największej miłości i szacunku dla ukochanej osoby.

Gwarantujemy kompetentną oraz indywidualną obsługę każdego gościa. W trosce o naszych klientów, oferujemy dożywotni serwis naszych wyrobów.

W naszej firmowej pracowni klient może złożyć zamówienie na wykonanie biżuterii według własnego, wymarzonego projektu. Nasi jubilerzy zawsze służą pomocą, fachowa radą, opartą na wieloletnim doświadczeniu i rzetelnej wiedzy zawodowej.

Dom Jubilerski A&A, to sieć 6 salonów w łódzkich, zabytkowych kamienicach o pięknych wnętrzach, w których każdy poczuje się niezwykle. Salony posiadają własną, indywidualną ofertę, co czyni naszą firmę nieszablonową i wyjątkową. Pabianice, Zgierz, inne miasta i miejscowości tworzące łódzką aglomerację są tak blisko, że warto przyjechać, by zapoznać się z ofertą i kupić pierścionek, obrączki, lub zamówić coś wyjątkowego według własnego pomysłu, tak by biżuteria ślubna spełniła marzenia i stała się niezapomnianą pamiątką dnia, w którym przeżyliście ślub i wesele.

Wiemy i rozumiemy, że nasz klient to człowiek wyjątkowy, który zna swoją wartość i podkreśla ją niepowtarzalnością wyprodukowanej ręcznie biżuterii.

Zapraszamy do naszych salonów.
Skorzystaj z rabatu

Pierścionki i obrączki ślubne z A&A to prestiż i elegancja, to wytworność i piękno.

Historia jubilerska A&A sięga XVIII wieku i do dziś kultywowane są tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie. Wciąż nie ustajemy w dążeniu do doskonałości. Nasza biżuteria jest świadectwem najwyższej jakości, dając  poczucie luksusu. Wszystkie wyroby sygnowane znakiem A&A wykonywane są ręcznie przez najlepszych mistrzów złotnictwa. Niezmiennie tylko z najlepszego kruszcu powstają oryginalne i niepowtarzalne wyroby dla wyjątkowych ludzi. Uwzględniane są wszystkie życzenia, oczekiwania, marzenia i potrzeby klientów. W pracowni tworzone są kolekcje inspirowane historią, pięknem natury i zawsze pełne miłości do piękna. Dlatego też, wiele z wytwarzanych przez nas dzieł jest w stylu Art Deco – stylu, który zgodnie z opiniami znawców wzbił sztukę jubilerską na artystyczny szczyt. Autorką ekskluzywnej biżuterii A&A jest Anna Majsterek znana pod artystycznym pseudonimem Lady Magic. Współpracowała z Franciszkiem Starowieyskim przy tworzeniu Unikalnej Kolekcji Biżuterii Swetrowej – specjalnie dla A&A Domu Jubilerskiego. Projektowała Pierścień Honorowego Obywatela Miasta Łodzi dla Papieża Jana Pawła II, Brylantową Nutkę dla wybitnych artystów ze świata muzyki, które otrzymali między innymi: Andrea Bocelli i Placido Domingo. Współtwórczyni albumu „Rody Jubilerskie w Polsce”.

 

Kamień powinien zachwycać, spełniać marzenia i eksponować emocje.

Najlepsza biżuteria powstaje z wysokiej jakości diamentów oraz kamieni szlachetnych i jest wykonywana ręcznie w pracowni Domu Jubilerskiego A&A. Firma słynie z zamiłowania do najszlachetniejszego z kamieni – diamentu. Adamus (z greckiego) – niepokonany, najtwardszy kamień, od wieków symbol miłości, czystości, mądrości i jedności, umiłowany przez rodziny królewskie, arystokratyczne i wszystkich, których tylko było na niego stać.

Unikatowa biżuteria Domu Jubilerskiego A&A wykonana jest ze złota, platyny i srebra. Najczęściej używanym surowcem jest złoto próby 585 z domieszką palladu. Niespotykane dla innych metali właściwości tego kruszcu sprawiają, że złoto i wyroby wykonane z niego stają się nie tyle wyznacznikiem zamożności i pozycji społecznej, ale po prostu przedmiotem podziwu i pożądania. Jego niespotykane właściwości pozwalają na wytwarzanie przepięknych, finezyjnych wyrobów, które nie bez powodu śmiało należy nazywać klejnotami.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “Pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne z najwyższej półki – A&A Dom Jubilerski