Jak może wyglądać wpis firmy?


Twoja firma jest najlepsza w branży.

Wszyscy, którzy jej zaufają z pewnością uzyskają najwyższy stopień satysfakcji.

Oferuje dokładnie to – czego oczekują klienci. Jednak, aby mogli się o tym przekonać, muszą znaleźć o niej informacje. W tym właśnie chce pomóc Marsz Weselny. Jego strona – jako dobrze spozycjonowana – będzie (w niektórych frazach zapytań już jest) na pierwszej lub drugiej stronie wyszukiwań. Przy ciągłym zadbaniu i opiece nie spadnie niżej. Zatem właściciele firm, które zdecydują się na współpracę z redakcją i wydawnictwem, nie będą musieli poświęcać czasu i pieniędzy na pozycjonowanie własnej strony. Nikogo chyba dziś nie trzeba przekonywać, że początek poszukiwań prowadzonych przez przyszłego klienta to poczciwe Google. To tam będzie wpisywał słowa i frazy, które go interesują: wesele, ślub, sala weselna, catering, biżuteria ślubna, suknia ślubna, garnitur na ślub itp., gdy dodamy do tego lokalizację np.: Łódź, Pabianice i Zgierz – takich wyszukiwanych słów jest co najmniej kilkadziesiąt. Chodzi o to, by w każdej niemal konfiguracji Marsz Weselny pojawiał się na dobrym miejscu.

Cel redakcji

Celem redakcji jest osiągnięcie zjawiska synergii. Przez zgromadzenie w jednym portalu firm reprezentujących wszystkie specjalności związane z branżą ślubną i weselną, o wiele łatwiej będzie zapewnić najlepszą dostępność ofert współpracujących z wydawnictwem firm. Ideą jest by ktoś, kto trafi na stronę kwartalnika nie musiał już dalej szukać -znajdzie wszystko, co będzie mu niezbędne w doskonałym zorganizowaniu ślubu i wesela. System kuponów rabatowych będzie skłaniał do sięgnięcia po oferty kolejnych firm z portalu i kwartalnika, również w sprawach innych, niż ta, która skierowała tu przyszłego klienta przez wyszukiwarkę.

 

Inne desery i lody nie mogą równać się z tymi, które są serwowane w Firmie

 

Wpis firmy może być przyporządkowany do wielu kategorii w przypadku przedsiębiorstw, których działalność wykracza poza jedną dziedzinę. Przykładowo – jeśli firma dysponuje własną salą, zespołem muzycznym, dj-em i fotografem, ponadto prowadzi catering, to jej wpis będzie dostępny we wszystkich trzech kategoriach obejmujących jej działalność: “Sale weselne, gastronomia”, “Muzyka, zespoły, sprzęt” i “Fotografia i film”.

Toast za zdrowie Młodej Pary.

Jeśli pojawi się potrzeba lub sugestia innego uporządkowania ofert, to zasadą jest, że redakcja i wydawnictwo dostosuje wszystko do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zainteresowani klienci znajdą na tej stronie wszystkie informacje, które Waszym zdaniem są potrzebne do dokonania właściwego wyboru: o godzinach otwarcia, danych kontaktowych, rekomendacjach itp. Pomożemy w ich redagowaniu, podpowiemy lub zasugerujemy zmiany, sprawdzimy zgodność z zasadami językowymi i oczekiwaniami wyszukiwarek.

Współpracą i wspólnym wysiłkiem możemy uzyskać efekt niemożliwy do osiągnięcia przez pojedynczą – choćby i najlepszą – stronę internetową firmy.

Do wpisu firmy mogą być dodane wszelkie pliki multimedialne: obrazy, pliki muzyczne i video, mapki Google itp. itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.