Studio Tańca Jankowski


Szkoła Tańca Jankowski para

 

Pierwszy taniec to jedna z najważniejszych chwil w dniu, który zmienia życie nowożeńców od chwili gdy założą ślubne obrączki. Towarzyszą mu zazwyczaj ogromne emocje, stres, podniecenie i duże napięcie. W tej chwili oczy wszystkich zwrócone są na Parę Młodą. Każdy patrzy, ocenia to jak się prezentują, podziwia. Aby podziw był do końca szczery, Państwo Młodzi nie mogą zlekceważyć potrzeby nauczenia się podstaw tańca (jeśli tych umiejętności jeszcze nie posiedli) i udoskonalenia swych tanecznych możliwości – a z pewnością muszą się do tego tańca należycie przygotować. Nie wystarczy przepiękna suknia ślubna, garnitur, wspaniała sala weselna i dobry muzyczny zespół weselny lub DJ, gdy mylą się kroki i taniec wypada niezgrabnie – a trzeba przecież pamiętać, że utrwalą to na zawsze film i zdjęcia z wesela. Można uniknąć wstydu i odpowiednio przygotować się do przetańczenia wesela.

Jaki więc taniec wybrać? Zdecydować się na prosty, tradycyjny, a może układ bardziej profesjonalny? Z pewnością wszystko zależy od chęci, poświęcenia, zaangażowania i umiejętności.

Studio Tańca Jankowski, oferuje wszechstronną pomoc, począwszy od wyboru piosenki, przez dobór tańca aż do ułożenia odpowiedniej choreografii. Wyszkoleni nauczyciele pomagają podopiecznym poczuć klimat, czar i urok tego wyjątkowego, najważniejszego w życiu dnia. Dziś nie wystarczy już zwykły taniec, który znają wszyscy. Dziś trzeba zachwycić, zaszokować, wzruszyć. Pierwszy taniec jest takim momentem, gdy Państwo Młodzi stają na parkiecie i w towarzystwie rodziny i przyjaciół, prezentują to, czego się przez wiele tygodni nauczyli.

Lekcje prowadzone są zarówno indywidualnie dla par, jak również jako specjalne kursy tańca dla narzeczonych prowadzone w grupach.

Pragniecie by ten dzień zapamiętali wszyscy? Chcecie zabłysnąć w blasku fleszy? Pokażcie innym, że Wy również możecie stać się mistrzami tańca. Ze Studiem Tańca Jankowski – to naprawdę możliwe!

Znakomita okazja by w świetnej atmosferze sprawdzić i udoskonalić swe taneczne umiejętności.

Program kursu:

  • pierwszy taniec Młodej Pary oraz tańce do zabawy z gośćmi
  • walc angielski, walc wiedeński, disco samba, disco swing, rock’n’rool.

Kursy dla narzeczonych prowadzone są przez cały rok – zatem bez kłopotu można dostosować termin rozpoczęcia nauki do daty przewidywanej na ślub i wesele.

Zobacz terminy kursów i zapisz się na jeden z nich

Studio Tańca Jankowski logo.fw

 

 

 

 

Adres:
PL. ZWYCIĘSTWA 2
90-312 Łódź


 

Godziny pracy recepcji:

pn – pt: 17:00 – 20:30

sob: 10:00 – 13:30 (nieczynna w dniach od  1 lipca do 20 września)

ndz: 13:00 – 18:30 (nieczynna w dniach od  1 lipca do 20 września)

Telefon:
42 672 00 43 –  do godz. 16:00
42 676 00 43 –  po godz. 17:00
Telefon komórkowy:
608 068 466
Strona www:

Lokalizacja:
Siedziba Studia Tańca jest zlokalizowana w samym centrum miasta, nieopodal Galerii Łódzkiej, w sąsiedztwie Muzeum Kinematografii, Parku Źródliska i Palmiarni, w budynku dawnej fabryki Scheiblera. Doskonały dojazd z pobliskich miast, takich jak Pabianice, Zgierz i ich okolice oraz z każdego punktu miasta zarówno komunikacją miejską jak i samochodem.

Kontakt/parking.jpg   Przy naszym studio dostępny jest duży bezpłatny parking.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *