Wesele jak z Reymonta


logo Soplicowo

 

Pan Tadeusz w Ziemi Obiecanej

Przyjęcia weselne odbywają się w stylowych wnętrzach fabrykanckiego pałacyku z przełomu XIX i XX wieku, w których wydają się brzmieć jeszcze echa Ziemi Obiecanej i starej Łodzi. Dziś, dają możliwość staropolskiej restauracji SOPLICOWO stworzyć niepowtarzalną atmosferę, uzupełnioną znakomitą, rzeczywiście staropolską kuchnią. Weselni goście mogą korzystać z sal, których ustawienie i aranżacja umożliwia dopasowanie do oczekiwań pary, która wymieniła między sobą ślubne obrączki. Mogą stanowić idealną oprawę, w której zdjęcia ślubne czy  film z wesela będą wyglądać niczym sceny z dzieła Wajdy a suknia ślubna zalśni pełnym blaskiem.

Pałacyk położony jest w sercu Łodzi przy ulicy Wigury 12a. Co ważne – w okolicy łatwo zaparkować, gdyż nieopodal (dosłownie przez płot) mieści się duży parking strzeżony. Na dziedzińcu SOPLICOWA znajdą miejsce pojazdy Państwa Młodych i najbliższej rodziny.


Poza pięknymi salami do dyspozycji gości jest również, położony na ponad tysiącu metrów, magiczny wręcz ogród otoczony wiklinowym płotem odcinającym od łódzkiego zgiełku. To wszystko tworzy oazę spokoju – sielską wyspę w środku wielkiego miasta.

 

Kuchnia SOPLICOWA wprost nawiązuje do najlepszych tradycji kuchni polskiej opisywanej w Panu Tadeuszu. Jest bogata w dziczyznę, gęsinę i inne najwyżej cenione na polskich stołach mięsiwa, z dodatkiem leśnych grzybów i polnych ziół. Nie brakuje też w niej ryb, drobiu, warzyw i owoców.

Jednak – jeśli tylko takie jest życzenie – nic nie stoi na przeszkodzie, by znalazły się na stole weselnym inne dania, każde menu zamówione przez Państwa Młodych zostanie przygotowane z równą finezją i profesjonalizmem.

Restauracja poleca również catering, który pozwoli zapewnić pełną obsługę gastronomiczną każdej imprezy takiej jak: rodzinny, kameralny poślubny obiad, plenerowe wesele na kilkaset osób czy poczęstunek, dla którego pretekstem są zaręczyny.

Bogaty wybór win i innych trunków uzupełni posiłek.

Więcej informacji na stronie internetowej restauracji: www.soplicowo.com.pl .

Restauracja czynna jest siedem dni w tygodniu od godziny 12.00. Jeśli ktoś (kto wybrał na oświadczyny Łódź, Pabianice, Zgierz lub ich okolice), szuka idealnego lokalu by wręczyć zaręczynowy pierścionek – to jednym z takich miejsc, w których zaręczyny znajdą wyjątkową oprawę i które należy rozważyć, jest bez wątpienia SOPLICOWO. Również wieczór kawalerski lub panieński znajdzie tu właściwą oprawę i atmosferę.

Kontakt telefoniczny pod numerami: 42 637 30 81 i 691 484 842.

Skorzystaj z rabatu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *