Jak może wyglądać wpis firmy?


Twoja firma jest najlepsza w branży?

Wszyscy, którzy jej zaufają z pewnością uzyskają najwyższy stopień satysfakcji?

Każda firma przekonana jest, że oferuje dokładnie to – czego oczekują klienci. Jednak, aby klienci mogli się o tym przekonać, muszą znaleźć o niej informacje. W tym właśnie chce pomóc Marsz Żałobny. Jego strona – jako dobrze spozycjonowana – będzie (w niektórych frazach zapytań już jest) na pierwszej lub drugiej stronie wyszukiwań. Przy ciągłym zadbaniu i opiece nie spadnie niżej. Zatem właściciele firm, które zdecydują się na współpracę z redakcją i wydawnictwem, nie będą musieli poświęcać czasu i pieniędzy na pozycjonowanie własnej strony.

Nikogo chyba dziś nie trzeba przekonywać, że początek poszukiwań prowadzonych przez przyszłego klienta to Google. To tam będzie wpisywał słowa i frazy, które go interesują: pogrzeb, usługi pogrzebowe, uroczystość żałobna, konsolacja, catering, odzież żałobna, pomnik cmentarny, grobowiec, zakład kamieniarski, opieka nad grobami itp., gdy dodamy do tego lokalizację np.: Łódź, Pabianice i Zgierz – takich wyszukiwanych słów jest co najmniej kilkadziesiąt. Chodzi o to, by w każdej niemal konfiguracji Marsz Żałobny jako portal pojawiał się na dobrym miejscu.

 

Cel redakcji

Celem redakcji jest osiągnięcie zjawiska synergii. Przez zgromadzenie w jednym portalu firm reprezentujących wszystkie specjalności związane z branżą funeralną (usługi pogrzebowe i inne związane z pamięcią o zmarłych), o wiele łatwiej będzie zapewnić najlepszą dostępność ofert współpracujących z wydawnictwem firm. Ideą, celem jest by ktoś, kto trafi na stronę kwartalnika nie musiał już dalej szukać, gdyż znajdzie wszystko, co będzie mu niezbędne w zorganizowaniu ceremonii i dalszych spraw związanych z pamięcią o tych, którzy od nas odeszli. System kuponów rabatowych będzie skłaniał do sięgnięcia po oferty kolejnych firm z portalu i kwartalnika, również w sprawach innych, niż ta, która przez wyszukiwarkę skierowała potencjalnego klienta na portal Marsz Żałobny.

 

Wpis firmy może być przyporządkowany do wielu kategorii w przypadku przedsiębiorstw, których działalność wykracza poza jedną dziedzinę. Przykładowo – jeśli firma kamieniarska oprócz budowy pomników zajmuje się również innymi usługami: opieka nad grobami, sprzątanie grobów a ponadto ma kwiaciarnię i salę w której odbywają się konsolacje, to jej wpis będzie dostępny we wszystkich trzech kategoriach: “Kamieniarstwo, pomniki, usługi opiekuńcze”, “Odzież żałobna, dodatki i kwiaciarnie” i “Konsolacje catering”.

 

Jeśli pojawi się potrzeba lub sugestia innego uporządkowania ofert, to zasadą jest, że redakcja i wydawnictwo dostosuje wszystko do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zainteresowani klienci znajdą na tej stronie wszystkie informacje, które Waszym zdaniem są potrzebne do dokonania właściwego wyboru: o godzinach otwarcia, danych kontaktowych, rekomendacjach itp. Pomożemy w ich redagowaniu, podpowiemy lub zasugerujemy zmiany, sprawdzimy zgodność z zasadami językowymi i oczekiwaniami wyszukiwarek.

Współpracą i wspólnym wysiłkiem możemy uzyskać efekt niemożliwy do osiągnięcia przez pojedynczą – choćby i najlepszą – stronę internetową firmy.

Do wpisu firmy mogą być dodane wszelkie pliki multimedialne: obrazy, pliki muzyczne i video, mapki Google itp. itd.

 

 

 

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *