Już wkrótce


Marsz Żałobny, to pierwsze w Polsce lokalne czasopismo (tworzące z portalem nowoczesną platformę informacyjno-reklamową) przekazujące Czytelnikom wielkiej aglomeracji (Łódź, Pabianice, Zgierz i ich okolice) kompleksowe informacje, które mogą być przydatne do godnego przeprowadzenia ceremonii pochówku i we wszystkich późniejszych sprawach, które wiążą się ze śmiercią w rodzinie.

Odejście bliskiej osoby – zwłaszcza gdy przychodzi niespodzianie – stawia przed rodziną szereg wyzwań, co do rozwiązania których rzadko kto ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę.

Kwartalnik Marsz Żałobny będzie zawierać przydatne informacje i oferty najbardziej renomowanych firm funeralnych (świadczących usługi pogrzebowe i inne związane z pamięcią o zmarłych: sprzątanie grobów i opieka nad grobami) z terenu powiatów: łódzkiego-wschodniego, pabianickiego, zgierskiego i oczywiście z Łodzi. Z pomocą pisma o wiele łatwiej będzie sprawnie zorganizować sam pogrzeb, wszystkie sprawy z nim związane, oraz pokonać urzędową procedurę. W czasie, gdy nikt nie ma głowy do wyszukiwania wielu potrzebnych informacji, Marsz Żałobny pomoże znaleźć zakład pogrzebowy lub inną firmę oferującą niezbędne usługi pogrzebowe lub produkty takie jak: trumna czy urna, kremacja, pochówek, konsolacja,  odzież żałobna, muzyk, który zagra właściwy utwór, wieńce i wiązanki żałobne i pogrzebowe, inna galanteria żałobna (wstęgi kiru, kokardy żałobne, woalki itp.) – umożliwimy Państwu dostęp do szerokiego wachlarza firm i specjalistów dających gwarancję najwyższych standardów i jakości swej pracy, obejmującego zarówno usługi pogrzebowe, jak i te, które są związane z innymi sprawami, takimi jak: odszkodowania za śmierć bliskiego, testamenty i inne usługi prawne  – wszystko dostępne off-line w wersji “papierowej” i on-line w portalu, gdzie będzie miejsce dla opinii, rekomendacji i omówień. To właśnie wydanie internetowe umożliwia ocenę, komentowanie i rekomendowanie tematów i firm przedstawianych na łamach kwartalnika. Korzystając z ocen Czytelników łatwiej będzie wybrać tę, która daje rękojmię jakości i uczciwej ceny.

W kwartalniku znajdą się też oferty firm oferujących inne usługi i produkty funeralne, niezwiązane już z samym dniem pogrzebu: zakłady kamieniarskie, które zbudują pomnik lub grobowiec, kamieniarz, który go w razie potrzeby naprawi, firm, które oferują: sprzątanie i porządkowanie grobów, których specjalnością jest stała opieka nad grobami, które dostarczają środki do utrzymania i konserwacji nagrobków i pomników i wiele, wiele innych.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z szeroko rozumianej branży pogrzebowej i funeralnej, których terenem działalności jest: Łódź, Pabianice lub Zgierz i ich okolice.


 

znicz


Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *