Marsz Żałobny – pierwszy w Polsce…


69557d4b6d8f7df81f896ab533fd0d4d_332x333

 

 

 

 

 


Kwartalnik i portal zostały zaplanowane jako multimedialna platforma informacyjno-reklamowa zbierająca w jednym miejscu informacje o branży funeralnej (usługi pogrzebowe i inne związane z pamięcią o zmarłych), które – co prawda – są dostępne (przede wszystkim w Internecie), ale nigdy, lub prawie nigdy, w jednym miejscu. Kwartalny cykl wydawniczy (zarówno dla wydania poligraficznego jak i dla internetowego) zapewni, że będą w nim tylko aktualne oferty, dane kontaktowe, treści informacyjne i ogłoszeniowe, a konstrukcja platformy ma ułatwić Czytelnikom znalezienie potrzebnych informacji, zapoznanie się z opiniami i rekomendacjami. Jest to pierwsza w Polsce próba stworzenia tytułu prasowego, w którym znajdą się wszystkie informacje związane z odejściem bliskich i pamięcią o nich.

 

Nie tylko usługi i zakłady pogrzebowe – lecz wszystko co jest związane z pamięcią o zmarłych.

 

Rekomendacje i komentarze – usługi pogrzebowe, porady (prawo, spadki, odszkodowania za śmierć osoby bliskiej), omówienia przepisów

Wydanie internetowe umożliwia również ocenę, komentowanie i rekomendowanie tematów i firm omawianych na łamach kwartalnika. Korzystając z ocen Czytelników łatwiej będzie wybrać: zakład pogrzebowy – jeśli zdecydujemy się na oddanie wszystkiego w jedne ręce, lub poszczególne elementy ceremonii, gdy zechcemy mieć większy wpływ na jej kształt: dobór trumny lub urny, wieńce pogrzebowe i żałobne i dekoracje, karawan, lokal, w którym odbędzie się konsolacja (stypa), a także – już po pogrzebie – rekomendowane zakłady kamieniarskie, które mogą wykonać dobry i niedrogi pomnik lub nagrobek, firmę dającą rękojmię, że opieka i sprzątanie grobów zostanie wykonana należycie lub gdy jesteśmy przekonani, że śmierć nie była li tylko zrządzeniem losu, lecz wynikiem czyjejś winy podpowie, które kancelarie odszkodowawcze lub adwokackie skutecznie zawalczą o odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej. Jednym słowem – chcemy by w jednym miejscu Czytelnik znalazł wszystko, co będzie mu przydatne w tym trudnym czasie – zarówno niezbędne usługi pogrzebowe, jak i podstawowe przepisy prawne, których przecież nikt nie śledzi na co dzień.

Pierwszy numer wydania poligraficznego przewidywany jest na III kwartał 2017 roku. Obecnie trwają końcowe prace redakcyjne i projektowe.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z szeroko rozumianej branży funeralnej (usługi pogrzebowe, konsolacje, odzież żałobna, zakłady kamieniarskie, kancelarie odszkodowawcze, sprzątanie grobów itp.), których terenem działalności jest: Łódź, Pabianice lub Zgierz i ich okolice.

Do czasu ukazania się pierwszego wydania poligraficznego: wszystkie artykuły sponsorowane, reklamy i ogłoszenia firm, które podejmą współpracę z wydawnictwem – będą publikowane bezpłatnie w internetowej wersji kwartalnika.

Już dziś, strona przyciąga uwagę około setki unikalnych użytkowników dziennie (2.500 – 3.500 odsłon w miesiącu). Wraz z kolejno udostępnianymi artykułami i materiałami liczba ta będzie z pewnością wzrastać.


 

Oceń artykuł