Szanowny Czytelniku


Logo BiC


 

Trafiłeś na stronę powstającego nowego kwartalnika Marsz Żałobny. Strona jest w trakcie tworzenia i mogą zdarzyć się drobne niedociągnięcia, za wskazanie których będę bardzo wdzięczny. Przygotowania do wydania pierwszego numeru dobiegają końca i już niedługo kwartalnik w swej drukowanej wersji będzie dostępny w: wybranych Urzędach Stanu Cywilnego, parafiach najważniejszych wyznań, kancelariach cmentarzy i w siedzibach firm współpracujących z kwartalnikiem.

Będę bardzo wdzięczny za przekazanie (Kontakt – formularz mailowy) wszelkich uwag, oczekiwań i sugestii co do zawartości i formy, jakiej oczekiwalibyście od kwartalnika i portalu, by jak najlepiej spełniał swoją funkcję – czyli informował, doradzał i oceniał firmy i urzędy powiązane z branżą funeralną (usługi pogrzebowe, konsolacje, odszkodowania za śmierć bliskiego, opieka nad grobami, sprzątanie grobów, odzież żałobna itp.), dla których terenem działania są: Łódź, Pabianice i Zgierz oraz ich okolice.

Materiały na stronie mają charakter poglądowy – ich celem jest zademonstrowanie formuły i możliwości portalu i kwartalnika. Zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszam do kontaktu.

Janusz Murynowicz


Oceń stronę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *