Konsolacja z dala od zgiełku.


Hotel “Pod Dębami”

 

Restauracja hotelu “Pod Dębami” w Pawłówku (w pobliżu: Pabianice, Łask i Tuszyn) zapewni przyjęcie konsolacyjne zarówno dla licznej rodziny, przyjaciół i znajomych, jak i kameralne – tylko dla najbliższych.

Konsolacja w hotelu “Pod Dębami” to spokojne, piękne otoczenie i gwarancja, że nic i nikt nie będzie zakłócać uroczystości.

Pod Dębami - sala restauracyjne

Zapewniamy, że konsolacja zostanie przygotowana zgodnie z oczekiwaniami, z uwzględnieniem wszelkich życzeń i za umiarkowaną cenę.
Nasza obsługa będzie dyskretna i w niczym nie zakłóci przebiegu konsolacji. Rozumiemy wyjątkowość uroczystości i dołożymy starań, by przebiegła z uszanowaniem uczuć uczestników.

Hotel i restauracja dysponują własnym, dużym parkingiem. Hotel mieści się kilkaset metrów od drogi S-8 (DK 12) i ok. 5 kilometrów od Pabianic.

Oferujemy również możliwość noclegu i wyżywienia, dla żałobników z dalszych miejscowości – jeśli zaistnieje potrzeba odpoczynku po podróży czy przed powrotem z uroczystości żałobnych. 

 

Skorzystaj z rabatu

 

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać:

Telefonicznie

(+48) 42 227 13 09
(+48) 42 214 09 93
(+48) 42 226 70 89


Pocztą e-mail

hotel@deby.pl

Więcej informacji na stronie internetowej

Osobiście

Hotel Restauracja „Pod Dębami”
Pawłówek 23
95-081 Dłutów

Chcąc dojechać do obiektu, na zjeździe z trasy S8, kierunek Pabianice/Bełchatów na rondzie należy kierować się na Bełchatów. Po 900 m obiekt znajdować się będzie po lewej stronie.
 
Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *