Zakłady pogrzebowe – Łódź, Pabianice, Zgierz


9931028399e02c1b249f330cddff3f31_150x150

 

Zakład pogrzebowy pomoże tym wszystkim, którzy nie mogą sami pokonać trudności związanych z wieloma formalnościami i procedurami koniecznymi do przeprowadzenia w przypadku odejścia kogoś z bliskich. Dziś pogrzeb to dość skomplikowana operacja – często trudna do zorganizowania przez będącą w stresie rodzinę.

Niemal wszystkie zakłady pogrzebowe (Łódź, Pabianice i Zgierz i ich okolice, czyli naszą aglomerację, obsługuje kilkadziesiąt firm tego typu) oferują kompleksowe usługi pogrzebowe i inne związane z ceremonią: przewóz ciała do chłodni, oraz pomoc: w wielu procedurach urzędowych, w przygotowaniu ceremonii wraz z jej niezbędnymi, najważniejszymi elementami (np. odzież żałobna w podstawowym asortymencie, kwiaty, wiązanki i wieńce żałobne) a nawet takie jak konsolacja (stypa) i noclegi dla żałobników, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jednak na każdym etapie można wprowadzać zmiany, żądać uwzględnienia naszych oczekiwań i dodatkowych wymagań co do poszczególnych elementów ceremonii.


 

Gdy już  Państwo wybiorą odpowiedni zakład pogrzebowy, trzeba będzie do niego dostarczyć:

– kartę zgonu

– dowód osobisty zmarłej osoby

– zaświadczenia z zakładu pracy o zatrudnieniu lub ostatniego odcinka renty albo emerytury.

(to w przypadku jeśli będziecie chcieli Państwo skredytować usługę pogrzebową w ramach zasiłku pogrzebowego).

 

Pomimo, że rzeczą zrozumiałą jest, iż nie mamy głowy do chłodnego rozważania ważnych kwestii, gorąco zachęcamy do starannego zapoznania się z umową i negocjowania jej warunków.

 


 

Więcej w kategorii - zakłady pogrzebowe
Oceń stronę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *