O firmie


 


 

BIAŁE i CZARNE wydawnictwo reklamowo-prasowe – Janusz Murynowicz, to firma założona przez dziennikarza o wieloletnim doświadczeniu w mediach – papierowych, radiu, telewizji, również w Internecie. Formuła pism, których wydawanie jest celem wydawnictwa, została oparta na kilkuletniej obserwacji rynku prasowego i rynku reklam, oraz pomyśle polegającym na ofercie uporządkowania i podniesienia estetycznego i merytorycznego poziomu informacji i reklam przekazywanych przez firmy z branż: weselnej i funeralnej.
Obydwa tytuły publikowane są w dwóch wersjach – tradycyjnej, papierowej dystrybuowanej poprzez: wybrane Urzędy Stanu Cywilnego i parafie najważniejszych wyznań – oraz elektronicznej. Wersja elektroniczna dostępna przez Internet jest w swej merytorycznej zawartości identyczna z wydaniem „papierowym”. Taka formuła zapewnia pełny dostęp zarówno „off” jak i „on” -line do zawsze aktualnej i zweryfikowanej treści informacyjnej i reklamowej.
Skupienie się na jednym celu zapewnia, że całość pracy i działań poświęcona jest: dbałości o poziom i treść, szybkości reagowania na oczekiwania Czytelników i współpracujących firm, ciągłemu udoskonalaniu formuły pism – jednym słowem myślimy i działamy tylko po to, by nasi klienci znaleźli na łamach to, czego potrzebują.
Nic nie jest ważniejsze, nic nie jest pilniejsze, nic nie jest przyczyną odsunięcia spraw kwartalników na boczny tor – po prostu nie robimy nic innego.
Głównym celem jest stworzenie nowoczesnej multimedialnej platformy zapewniającej, że w jednym miejscu osoby zainteresowane znajdą kompendium wszystkich informacji, opinii, ogłoszeń i reklam od firm, osób, urzędów – bez szukania i bez ograniczenia do jednej tylko formy przekazu.


 

BIAŁE i CZARNE
wydawnictwo reklamowo-prasowe               
Janusz Murynowicz

90-361 Łódź, ul. Piotrkowska 276
budynek B, lokal nr 2

 

NIP 7251144852
REGON 473222040

CEIDG logo

BIAŁE i CZARNE – wpis do ewidencji działalności gospodarczej


 

TYTUŁY WYDAWNICTWA:


Marsz Weselny – kwartalnik

Wydawca: BIAŁE i CZARNE – wydawnictwo reklamowo-prasowe,

redaktor naczelny: Janusz Murynowicz,

kwartalnik jest zarejestrowany pod numerem 1432 (SO w Łodzi I Ns Rej.Pr.55/14)


Marsz Żałobny – kwartalnik

Wydawca: BIAŁE i CZARNE – wydawnictwo reklamowo-prasowe,

redaktor naczelny: Janusz Murynowicz,

kwartalnik jest zarejestrowany pod numerem 1433 (SO w Łodzi I Ns Rej.Pr.56/14)


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam i ogłoszeń, poza ograniczeniami wynikającymi z przepisów prawa. Wszelka odpowiedzialność cywilna za oferty, ich jakość i wiarygodność spoczywa na reklamodawcach.