BIOMEDIK – sposób na zdrowie


Biomedik Łódź Pabianice Zgierz

Przed ślubem warto zadbać o zdrowie, tak by w tym dniu nie myśleć o siennym katarze i uczuleniu na truskawki. Wydawać by się mogło, że nie są to sprawy ściśle związane z przygotowaniami do ślubu i wesela, że ważniejsza jest sala weselna, limuzyna na ślub czy to, jakie obrączki wybierzemy – nic bardziej błędnego. Uroda, piękna suknia ślubna, znakomity wizaż, makijaż i fryzura nie zabłysną w pełni, jeśli nie usuniemy przyczyn: uczulenia, zmęczenia czy wpływu papierosowego dymu. Wszystko to pokaże film ze ślubu i wesela i ślubne fotografie – nie pomoże Photoshop, bo w głębi duszy pozostanie świadomość, że nie zrobiliśmy kilku prostych zabiegów, by pozbyć się (i to na stałe) uprzykrzających nam życie “drobiazgów”. Równie ważne jak perfekcyjne zaplanowanie uroczystości weselnej jest bowiem samopoczucie – o wiele łatwiej jest o czarujący wygląd, gdy czujemy pełnię sił witalnych i wiemy, że pokonany został np. cellulit, który prześladował nas od lat.

Zawarcie małżeństwa jest niewątpliwie jedną z najważniejszych cezur w naszym życiu. Warto się zastanowić, czy nie wykorzystać tego do wprowadzenia w życiu zmian, a zwłaszcza takich, które z pewnością przyniosą same dobre rzeczy a ich efekt będzie nam towarzyszył jeszcze wiele lat.
Chyba każdy obiecuje sobie, że od Nowego Roku zmieni swoje życie: przestanie palić, przejdzie na zdrową dietę, weźmie się za ćwiczenia by poprawić sylwetkę. Najczęściej kończy się na “silnym” postanowieniu, które znika w kilka dni.
Dzieje się tak, gdyż brakuje wsparcia w realizacji postanowień. Obecnie takie wsparcie jest możliwe przy zastosowaniu metod, których niedawno po prostu nie było, lub nie były znane w naszym kręgu kulturowym. Wykorzystanie wiedzy pozwala na łatwe i niemal zupełnie naturalne poprawienie komfortu życia i sprawienie, że można czerpać z niego radość.

 

Dziś już nikogo nie trzeba przekonywać, że nie ma nic dobrego w: paleniu tytoniu, nadwadze, nerwowym podejściu do spraw życiowych. Oprócz zmiany stanu cywilnego można spróbować zmienić styl życia, by cieszyć się nim w dobrym zdrowiu. Mieszkańcy naszej aglomeracji (Łódź, Pabianice, Zgierz i ich okolice) mogą skorzystać z najnowocześniejszych metod wsparcia.

biomedik_2015

Biomedik Łódź proponuje bezbolesne i bezinwazyjne metody uporania się z wieloma kłopotami i problemami, które są związane ze współczesną cywilizacją i jej skutkami. Co ważne – skuteczność tych metod jest potwierdzona i sprawdzona w wielu przypadkach, w których inne metody i terapie okazały się bezsilne.

Skorzystaj z rabatu
Biomedik Łodź
ul. Lipowa 53/6

tel. 42 631 92 56
tel. kom. 697 028 247

więcej na stronach internetowych:
www.przeciwalergii.pl
www.niepal.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *