Studio 291 – fotografia ślubna 1


Co mówią o sobie?

 

Firma  działa na rynku od 1998 roku. Charakteryzuje nas nie tylko obszerna historia naszej działalności, ale przede wszystkim zdobyta wiedza i doświadczenie z zakresu fotografii, filmu, kreowania obrazu oraz innych technik multimedialnych.

Od lat stosujemy niezmienna zasadę:
zdjęcia ślubne i weselne muszą być piękne i oryginalne, a każda Para Młoda, która jest przecież niepowtarzalna, dostaje od nas fotografie wyróżniające się wśród innych albumów ślubnych.

Przecież każdy z nas jest inny, dlaczego więc z tak ważnej chwili życia ma dostać pamiątkę ze ślubu jak z automatu.

Dlatego nie stosujemy gotowych schematów i z góry ustalonych póz, opieramy się na dokładnym poznaniu Pary Młodej, jej naturalnych zachowań, dla których znajdujemy odpowiednie otoczenie i ustawienie. Pomimo, że jest to nieco inna kategoria – stosujemy te same metody, które są wykorzystywane przy pracach portretowych. Przecież album ślubny, to tak na prawdę zbiorowy portret.

Robimy bardzo dużo zdjęć, po to by wybrać te najpiękniejsze, zebrane w logiczną i estetyczną całość, tworzącą zdjęciową opowieść o dniu ślubu i wesela.

Wszystkie zdjęcia ślubne i weselne poddajemy zaawansowanej obróbce graficznej.

Zespół STUDIA 291 tworzą:

fotograf
wizażysta
stylista
fryzjer
scenograf
grafik
webmaster

 

Kontakt:

Studio 291

Lipowa 53 lok.6
90-630 Łódź

strona WWW: www.slubatelier.pl

tel/fax: +48426319256,

tel. kom.: 601286723

e-mail: studio291@studio291.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “Studio 291 – fotografia ślubna

  • AtrakcyjneWesele

    Może mógłby ktoś polecić jakieś fajowe miejsce na walentynki? Chciałabym się wybrać ze swym małżonkiem w jakieś bajeczne miejsce.